Bizi Takip Edin!
Odak Sigorta | İş Yeri
15704
page-template-default,page,page-id-15704,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

İş Yeri

İş Yeri

İşyeri sigorta ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (Demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket alarak bir araya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigortalatabilirsiniz.Ayrıca, poliçe dahilinde çalışanlarınız için Ferdi Kaza Teminatı da sağlayabilirsiniz.

Hırsızlık: Hırsızlık sonucu çalınan emtea ve sabit kıymetler, hırsızın işyerine girerken verebileceği zararlar.
Grev, Lokavt, Terör: Grev, lokavt, halk hareketleri, terörist eylemler ve kötü niyetli hareketler sonucunda ve bu hareketleri önlemek amacıyla yetkililerce yapılan müdahaleler nedeniyle işyerinde meydana gelebilecek hasarlar.
Yer Kayması, Deprem, Yıldırım, Yangın, İnfilak: Doğalgaz, tüpgaz, havagazı ve kalorifer kazanı tesisatının infilakı sonucu oluşabilecek hasarlar.
Fırtına, dahili su ve seş su baskını, Kar Ağırlığı: Çatıda biriken kar ağırlığı nedeniyle oluşabilecek zararlar.
Cam Kırılması: İşyerinde bulunan kapı ve pencere camlarının kırılması sonucu meydana gelebilecek hasarlar.
Enkaz Kaldırma: Teminatlardan doğabilecek hasarların limitler içinde oluşturduğu enkazın kaldırma masrafları. Araç Çarpması. Duman: Isıtma ve pişirme cihazlarının arızasından kaynaklanan dumanın, doğrudan verebileceği zararlar.
Komşulara Karşı Sorumluluk: Yangın, dahili su hasarları nedeniyle, komşularımıza verebileceğimiz zararlar.
3. Şahıslara Karşı Sorumluluk: Sigortalının, işyerinde 3. Şahıslara verebileceği maddi ve bedeni zararlardan doğan hukuki sorumlulukları. Mal Sahibine karşı Sorumluluk: Bina sigortalıya ait değilse, o işyerinde kiracı olarak bulunuyorsa, yangın, dahili su, ve duman hasarlarının gerçekleşmesi sonucunda mal sahibine karşı sorumluluk.
Kira Kaybı: Yangın hasarı nedeniyle, işyerinin kullanılmayacak duruma gelmesi halinde, sigortalı kiracıysa ve kira bedelini peşin ödemişse, işlenmemiş sürenin kira karşılığı, sigortalı mal sahibiyse, işyerinin boş kalması sonucunda alınamayan kira gelirinden doğabilecek kayıplar gibi birçok teminat ile işyerinizi güvence altına almış olursunuz.